Wracają wyjazdowe Stypendia Santander

17 listopada 2022

Po dłuższej przerwie wracają wyjazdowe programy rozwojowe dla studentów i doktorantów od Santander Universidades. Tym razem mogą Państwo ubiegać się o wyjazd do Wielkiej Brytanii oraz do Hiszpanii. Bank kontynuuje też realizację programów w formie online.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i rozwoju.

 

Programy wyjazdowe:

 • Stypendium Santander | English Summer Experience 2023 – 100 miejsc na wyjazdowy kurs języka angielskiego na poziomach od B1 do C1 dla osób w wieku 18 – 30 lat. Uczestnicy spędzą 3 tygodnie na kampusie takich uczelni jak: Conventry University, University of East England i University of Sheffield. Stypendium pokrywa koszty czesnego, lotów oraz zakwaterowania.


Aplikuj do 30 stycznia 2023 r. na: 
https://app.becas-santander.com/pl/program/santander-scholarships-language-uk-english-summer-experience-2023

 • Stypendium Santander | Young Leaders for Education  – 60 miejsc na 5-cio dniowy pobyt w Hiszpanii i udział w Międzynarodowym Spotkaniu Rektorów w Walencji, które odbędzie się w maju 2023 r. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusji i zaprezentowania swojej wizji edukacji przyszłości na forum międzynarodowym. Dodatkowo 3 osoby otrzymają nagrodę 1 000 EURO.
  Stypendium pokryje koszty przelotu, zakwaterowania, wyżywienia oraz cykl szkoleń przygotowawczych.

  Aplikuj do 10 grudnia br. na:
  https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-or-young-leaders-for-education

Program online:

 • Stypendium Santander | Digital Business 2022 – 1 000 miejsc na siedmiotygodniowy program online, w którym uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech dostępnych kursów: zarządzanie zespołem, marketing cyfrowy, innowacje w sektorze FinTech. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników i odbywają się po angielsku, hiszpańsku i portugalsku.

  Aplikuj do 16 stycznia 2023 r. na: 
  http://app.becas-santander.com/program/santander-scholarships-skills-digital-business

Więcej możliwości

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu na Facebooku , na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.


STYPENDIA SANTANDER

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: santander.universidades@santander.pl

Stypendia Santander – ostatnie programy w tym roku