Warsztaty językowe – AIESEC University

6 lipca 2022

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy zaprosić studentów Państwa uczelni do uczestnictwa w warsztatach językowych kierowanych do 3 i 4. klas szkół średnich oraz studentów. AIESEC University to projekt, który od lat zapewnia młodym ludziom możliwość rozwoju umiejętności językowych poprzez zajęcia prowadzone przez native speakerów i profesjonalnych nauczycieli. Warsztaty organizowane są w 5 największych miastach w Polsce. W tym roku, w Poznaniu odbędzie się ich druga edycja, podczas której studenci będą mogli uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego.
Zajęcia AIESEC University odbywają się w grupach, parach lub indywidualnie z lektorem. Ich koszt jest też bardziej przystępny niż koszt zajęć w szkołach językowych.
AIESEC to niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi w 122 krajach na świecie, a AIESEC University to jeden z flagowych organizowanych przez nas projektów, który ma na celu zapewnienie możliwości rozwoju i budowę kluczowych w zglobalizowanym świecie umiejętności. Zapraszamy do poinformowania studentów o możliwości wzięcia udziału w warsztatach i przekazania im linku do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/Nv4UZ4843jjpo2X2A
Zachęcamy również do kontaktu w razie wszelkich pytań.
Z wyrazami szacunku
Joanna Pesta
AIESEC University