Wieczór z kryminalistyką – dr Michał Larek – spotkanie z poznańskim autorem kryminałów

27 kwietnia 2023

Koło Naukowe Kryminalistyki ma przyjemność zaprosić na spotkanie z dr. Michałem Larkiem. „Wieczór z kryminalistyką – dr Michał Larek – spotkanie z poznańskim autorem kryminałów” odbędzie się 22 maja 2023 roku w auli prof. Ziembińskiego Collegium Iuridicum Novum. Będzie to wspaniała okazja do spotkania pochodzącego z Poznania twórcy powieści kryminalnych.

Michał Larek jest pisarzem i propagatorem wiedzy o kryminalnej przeszłości naszego miasta. Prowadzi znany kanał w serwisie Youtube – „Zabójcze opowieści”. Uczy również sztuki opowiadania historii na warsztatach ze storytellingu. Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prowadził zajęcia na temat kryminalnej historii Poznania.

Zachęcamy do udziału miłośników kryminałów i podcastów kryminalnych oraz wszystkich zainteresowanych nie tylko kryminalistyką, ale również mroczniejszą stroną historii naszego miasta!

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/633671525242115/?ref=newsfeed