Szkolenie Santander

29 lutego 2024

Zastanawiasz się w jaki sposób zarządzać swoim budżetem? Chciałabyś/chciałbyś inwestować swoje pieniądze ale nie wiesz jak? Podatki to dla Ciebie „czarna magia”? Zapraszamy na cykl spotkań online, na których przybliżymy Ci tematykę finansów i zarządzania budżetem domowym.

Czekają Cię praktyczne wskazówki dotyczące zarządzania finansami oraz zrozumienie kluczowych zjawisk, które kształtują rynki finansowe.

Nie przegap tej okazji do poszerzenia swojej wiedzy na temat finansów i zdobycia cennych umiejętności, które mogą wpłynąć pozytywnie na Twoje rozeznanie usług na rynkach finansowych i podejście do pieniędzy.

Dołącz do nas, aby poszerzyć swoją wiedzę finansową.

więcej informacji na stronie:

Zapisy trwają do 15 marca br. na platformie Santander Szkolenie Santander | Edukacja finansowa dla każdego 2024 (santanderopenacademy.com)