Ruszyły zapisy na warsztaty Moderowanie treści na platformach internetowych – obowiązki i odpowiedzialność.

6 grudnia 2022

Ruszyły zapisy na warsztaty Moderowanie treści na platformach internetowych – obowiązki i odpowiedzialność, które w ramach Uniwersytetu Otwartego poprowadzi Prof. UAM dr hab. Katarzyna Klafkowska – Waśniowska.

• Dowiedz się jak kształtuje się odpowiedzialność prawna platform
  • Odkryj czym jest moderowanie treści i jaki jest wpływ prawa na działania platform
  • Bądź świadomy co może a czego nie może publikować w sieci użytkownik
  • Poznaj, jak zidentyfikować dezinformację i jakie są prawne metody walki z nią
  • Będziesz mieć możliwość zadania pytań zewnętrznym ekspertom!

Zajęcia odbędą się 18.02., 25.02., 04.03., 11.03. i 18.03

na WPiA UAM

w godzinach 11:00-14:00

Warsztaty są elementem oferty dydaktyczno-badawczej zaproponowanej przez Katedrę Jean Monnet na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Erasmus+.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Zapisy pod linkiem:

Serdecznie zapraszamy!