Rekrutacja do Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej

9 lutego 2023

Drogie Studentki i Studenci,

serdecznie zachęcamy Was do zasilenia szeregów Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej w Poznaniu. W semestrze letnim poszukujemy Wolontariuszy do pracy w następujących sekcjach:

• prawa cywilnego (w tym prawa pracy i prawa rolnego),
  • prawa karnego,
  • prawa administracyjnego.

W ramach działania Poradni świadczymy bezpłatną pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa prywatnego oraz publicznego. Praca w charakterze Wolontariusza SUPP jest doskonałą okazją na zdobycie cennego wpisu do CV, a także szansą na pierwszy krok w karierze prawniczej u boku Mentorów – Pracowników naukowych WPiA UAM. Działalność w SUPP daje również szansę na zaliczenie fakultetu w semestrze letnim.

Rekrutacja trwa do 26 lutego 2023 r. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń pod linkiem: https://forms.office.com/e/vTmji8L9jL (aby wypełnić formularz należy się zalogować w domenie MS Office poprzez konto studenckie – w razie problemów prosimy o kontakt pod adresem: poradnia@amu.edu.pl).

Rekrutacja do SUPP jest skierowana do Studentów stacjonarnych i niestacjonarnych – Prawo od 3 do 5 roku, a pozostałe kierunki WPIA od 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 rok II stopnia.