EkoMasters 2022

29 września 2022

Szanowni Państwo,

Trwa kolejna edycja Konkursu ekoMasters. W tym roku, do 31 października br. zbieramy pomysły dotyczące sposobów zmniejszenia negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne lub tworzenia ekologicznego modelu działania tych instytucji.

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w ogólnopolskim konkursie z nagrodami pieniężnymi. Polega on na zgłoszeniu postulatów, proekologicznych pomysłów lub konkretnych projektów, które poprawią działanie uczelni w kontekście oddziaływania jej infrastruktury oraz pracowników i osób studiujących na środowisko. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo pod adresem: https://ekokampus.fjk.org.pl/formularz-zgloszeniowy/.

Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron).  Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu pod adresem: https://ekokampus.fjk.org.pl/regulamin-konkursu-ekomasters-2022/

Bardzo prosimy o umieszczenie informacji o konkursie na Państwa stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. W załączeniu znajduje się tekst, który można powielać oraz grafika do wykorzystania.

Organizatorem konkursu jest Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia.

Z poważaniem,

Jolanta Lewińska kierownik zespołu „ekoMasters”