Wyniki konkursu Study@research

20 grudnia 2022

16 grudnia 2022 r. rozstrzygnięta została kolejna, VI edycja konkursu Study@research. Komisja konkursowa zakwalifikowała do finansowania 56 zwycięskich projektów naukowych. Miło nam poinformować, że aż 9 projektów zostało przygotowanych przez studentów Wydziału Prawa i Administracji.

Projekty indywidualne:

• Tobiasz Dworak
  • Magdalena Błaszczak
  • Julia Gołębiowska
  • Krzysztof Jeromin
  • Katarzyna Paździorko
  • Marta Rozmysłowicz

Projekty zespołowe:

• Agata Marcinkowska, Adam Tomaszewski, Michalina Kozińska
  • Natalia Przewoźniak, Jan Minksztym
  • Krystian Ratajczak, Zofia Jankiewicz, Kosma Łyczewski, Mikołaj Małecki, Jakub Narewski

Konkurs Study@Research skierowany jest do studentów I roku studiów drugiego stopnia oraz IV roku jednolitych magisterskich.

Laureaci otrzymują dofinansowanie w wysokości do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy złotych dla projektów zespołowych. Granty pozwalają na sfinansowanie m.in. zakupu pomocy naukowych, udziału w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych, kosztów publikacji artykułu, a także przewidują honoraria za włożony wysiłek badawczy. Kolejna edycja konkursu zostanie ogłoszona 27.02.2023.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!