Szkolenie „Dowody elektroniczne w sprawach karnych”

8 sierpnia 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Dowody elektroniczne w sprawach karnych”, organizowanym w ramach unijnego projektu „INNOCENT” finansowanego przez Komisję Europejską („Improving the application of the presumption of innocence when applying electronic evidence”, agreement no. 101056685), realizowanego na naszym Wydziale.  Szkolenie organizowane jest dla sędziów, prokuratorów i obrońców. Celem jest przekazanie wiedzy oraz praktyk z zakresu informatyki śledczej, zwłaszcza w świetle wchodzącego w najbliższych miesiącach w życie unijnego rozporządzenia w sprawie e-dowodów, który ułatwi przepływ tego rodzaju dowodów w sprawach karnych na terenie UE.

Wydarzenie odbędzie się 11 września 2023 r. w Poznaniu (Collegium Iuridicum Novum), a także 14 września 2023 r. w Łodzi (Centrum Szkoleniowo-Hotelowe Campanile) oraz 15 września 2023 r. w Warszawie (Centrum Szkoleniowo-Hotelowe Novotel).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia (ze wskazaniem wybranego miasta) oraz ewentualne pytania proszę przesyłać na adres mailowy: kiejnich-kruk@amu.edu.pl.

Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona (20 miejsc). Decyduje kolejność zgłoszeń.