Konkurs z prawa międzynarodowego publicznego

11 grudnia 2023

W dniu 7 grudnia 2023 roku odbył się finałowy etap konkursu z Prawa Międzynarodowego Publicznego, dedykowanego dla studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, którzy realizują prawo międzynarodowe publiczne jako przedmiot kursowy w bieżącym roku akademickim. Konkurs został zorganizowany przez Zakład Prawa Międzynarodowego i Organizacji Międzynarodowych i Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji „Inter Gentes” pod patronatem wydawnictw Beck i Wolters Kluwer. W etapie finałowym studenci odpowiadali na wylosowane pytania przed komisją konkursową, której skład tworzyli Prof. dr hab. Tadeusz Gadkowski, Prof. UAM dr hab. Boubacar Sidi Diallo oraz dr Paweł Kwiatkowski.

Laureatami konkursu zostali:

Grzegorz Szajkowski II rok SSP – miejsce I
Mikołaj Szymkowiak II rok SSP – miejsce II
Natalia Stefańska II rok SSP – miejsce III

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.