Kolejna edycja wydziałowych Targów Praktyk współorganizowanych przez ELSA Poznań wraz z WPiA UAM

15 kwietnia 2024

11 kwietnia 2024 r. odbyła się kolejna edycja wydziałowych Targów Praktyk współorganizowanych przez ELSA Poznań wraz z Wydziałem Prawa i Administracji UAM. W holu Collegium Iuridicum Novum 15 wystawców reprezentujących kancelarie prawnicze i samorządy zawodowe, przedstawiało oferty praktyk i staży dla studentów. Wystawcy odpowiadali również na pytania związane z pracą w reprezentowanej kancelarii oraz udzielali wskazówek w zakresie planowania kariery prawniczej. Targi były również świetnym momentem dla studentów aby zasięgnąć wiedzy o rynku prawniczym lub zostawić swoje CV.

Wydarzenie obfitowało w merytoryczne i wartościowe dyskusje. Dziękujemy  wystawcom za udział w tegorocznej edycji Targów Praktyk, a wszystkim studentkom i studentom życzymy powodzenia w procesach rekrutacyjnych na wymarzone praktyki lub staż.