Staże i kariera w instytucjach UE – webinarium ze Stałym Przedstawicielstwem Rzeczypospolitej Polskiej przy UE w Brukseli

28 maja 2024

Studenckie Laboratorium Mentoringu (SLM) serdecznie  zaprasza studentów w dniu 6 czerwca br. o godz. 10:00 na webinarium pt: „Staże i kariera w instytucjach UE” z Panem Marcinem Chęciem i Panem dr Marcinem Nowackim ze Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE w Brukseli. Spotkanie poprowadzi dr hab. Julia Wojnowska-Radzińska. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z możliwościami rozwoju kariery w instytucjach UE. Omówiona zostanie także specyfika pracy w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE.

Staż w instytucjach unijnych to pierwszy krok do rozwoju kariery, nie tylko w strukturach UE, ale także w polskiej administracji. Co roku, kilkudziesięciu Polaków korzysta z tej możliwości, wspieranych przez Stałe Przedstawicielstwo RP przy UE. Dołącz do nich i zdobądź cenne doświadczenie!

Formuła spotkania: online

Termin: 6.06.2024 r., godz.: 10:00-11.45