Konferencja naukowa – należyta staranność w VAT

28 listopada 2022

W dniu 25 listopada br.  odbyła się na naszym Wydziale konferencja naukowa z dziedziny prawa podatkowego poświęcona aktualnemu i będącemu przedmiotem wielu dyskusji problemowi tzw. należytej staranności w VAT. Współorganizatorami konferencji zorganizowanej przez Zakład Prawa Finansowego byli Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski. Partnerem konferencji był Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych, natomiast patronatem konferencję objął Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu. Konferencja, która połączyła praktykę i naukę, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy udział licznych słuchaczy zarówno na Wydziale, jak i kilkuset w formie zdalnej.

konferencja naukowa - należyta staranność w VAT
Fot. Edgar Drozdowski