Zaproszenie dla studentów na bezpłatne Warsztaty Trade Finance organizowane przez KUKE S.A.

6 kwietnia 2023

❓ Chcesz dowiedzieć się jak działa globalny handel?

❓ Jak eksporterzy prowadzą swój biznes?

❓ Jakie istnieją instrumenty finansowe dla handlu międzynarodowego?

Wiemy, gdzie uzyskasz odpowiedź na te i inne pytania.

Warsztaty trade finance to intensywne, dwudniowe szkolenie z szeroko pojętej tematyki ubezpieczeń gospodarczych. Podczas szkolenia eksperci przedstawią i omówią praktyczne aspekty pracy oraz możliwości rozwoju w branży.

Co zyskujesz?

  • potężną dawkę wiedzy o trade finance i zarządzaniu finansami przedsiębiorstw
  • możliwość rozmów z praktykami z branży
  • certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów

Wśród osób prowadzących warsztaty są eksperci KUKE, członkowie zarządu spółki, a także zaproszeni goście. Warsztaty to unikalna szansa na zdobycie ważnej i przydatnej, ale trudno dostępnej wiedzy.

📅 Kiedy? 13 – 14 maja (sobota-niedziela)

🚩 Gdzie? Warszawa, ul. Krucza 50

💡 Szkolenie odbywa się stacjonarnie

📑 Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie – LINK

KIM JESTEŚMY?

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. (KUKE) to lider rynku oferujący ubezpieczania wymiany handlowej i jej finansowania. Nasze rozwiązania w postaci ubezpieczeń należności, gwarancji ubezpieczeniowych oraz faktoringu zapewniają możliwość bezpiecznego działania i rozwoju tysiącom krajowych przedsiębiorców. Pełnimy także rolę oficjalnej agencji ubezpieczeń kredytów eksportowych i jako jedyni oferujemy instrumenty gwarantowane przez Skarb Państwa wspierające ekspansję polskich firm na świecie. KUKE ubezpiecza transakcje sprzedaży na 120 rynkach – od Kanady po Indonezję i od Meksyku po Zjednoczone Emiraty Arabskie. W ramach programu Let’s get global with KUKE przeprowadziliśmy już wiele spotkań ze studentami w całej Polsce, wprowadzając ich w świat ubezpieczeń należności i finansowania handlu.

Zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia i do zobaczenia!