SPACE LAW CAMP – formularz rekrutacyjny

9 lutego 2024

Drodzy Studenci! 

 
Mamy niezmierną przyjemność ogłosić otwarcie naboru na pierwszy w Polsce SPACE LAW CAMP!
 
Jesteś studentem wydziału Prawa i Administracji? Masz zapał do zdobywania wiedzy i chcesz poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie prawa kosmicznego? Spróbuj swoich sił w rekrutacji, a może właśnie Ciebie zaprosimy na SPACE LAW CAMP. 
 
Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-17 marca 2024 r. w hotelu Litworowy Staw w malowniczej Białce Tatrzańskiej. Szkolenia poprowadzą dla was specjaliści prawa kosmicznego dr. hab. Katarzyna Malinowska, wykładowca i kierowniczka Centrum Studiów Kosmicznych Akademii Leona Koźmińskiego oraz dr Michał Lutek, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego. 
 
Ponadto będzie to świetna okazja do zapoznania studentów z całej Polski i integracji z przedstawicielami Rady Studentów przy Prezesie Polskiej Agencji Kosmicznej. 
 
Wydarzenie jest w pełni finansowane przez Polską Agencje Kosmiczną. W ramach uczestnictwa w SPACE LAW CAMP zapewniony jest nocleg wraz z wyżywieniem. 
 
Zgłoszenia rekrutacyjne przyjmujemy do 23 lutego 2024 roku (włącznie).
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników z pośród wszystkich biorących udział w rekrutacji. Ostateczna informacja o zaproszeniu na obóz zostanie przesłana na wskazany adres e-mail do dnia 26 lutego 2024 r. 
 
Życzymy powodzenia!
Rada Studentów przy Prezesie Polskiej Agencji Kosmicznej 
 

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/5tcBb6H7ZrcFrvEW6