Adwokatura przez wielkie A – Prelekcja prof. Stanulewicza

29 stycznia 2024

Adwokatura przez wielkie A – Nie tylko H. Krajewski. Adwokaci i prawo w dobie Powstania Styczniowego

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak oraz Komisja Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej przy ORA w Warszawie zapraszają w dniu 31 stycznia br. w godz.18.00-20.00 na kolejne spotkanie z cyklu „Adwokatura przez wielkie A” pod tytułem: „Nie tylko Henryk Krajewski. Adwokaci i prawo w dobie Powstania Styczniowego”

Gościem adw. Macieja Marka Kamińskiego będzie tym razem prof. UAM dr hab. Maksymilian Stanulewicz z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, który przybliży słuchaczom wielkie postaci adwokatury polskiej tego okresu oraz samo Powstanie Styczniowe jako swoisty fenomen prawny.

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej, tj. stacjonarnie w sali im. adw. H. Krajewskiego w siedzibie ORA w Warszawie przy Al. Ujazdowskich 49 oraz na żywo na profilu ORA w Warszawie w serwisie YouTube.

Link do transmisji: https://youtube.com/live/HmyjIr-wwAA?feature=share