Webinar szkoleniowy „Jak napisać i opublikować pracę naukową” cz. 2

20 lutego 2024

Dnia 20 grudnia (środa) o godzinie 19:30 odbył się webinar szkoleniowy pt. „Jak napisać i opublikować pracę naukową” cz. 2. Webinar został zorganizowany na prośbę Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (SKN Medycyny Sądowej UMW). Prowadzącym drugą część cyklu trzech spotkań był profesor dr hab. Urbańczyk. Spotkanie odbyło się w formie online.
Podczas webinarium omawiano szereg istotnych kwestii dotyczących procesu pisania i publikowania prac naukowych. Wśród omawianych elementów znalazły się: struktura pracy naukowej, cel i znaczenie pracy naukowej, proces redakcji naukowej, techniki pisania naukowego, a także narzędzia i zasoby dostępne dla autorów.