Webinar szkoleniowy „Jak napisać i opublikować pracę naukową” cz. 1

20 lutego 2024

W dniu 30 listopada o godzinie 19:30 odbyło się szkoleniowe webinarium dotyczące pisania prac naukowych pt. „Jak napisać i opublikować pracę naukową”, które poprowadził profesor dr hab. Urbańczyk. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (SKN Medycyny Sądowej UMW). To było pierwsze z serii trzech spotkań, podczas których dokładnie omawiano proces pisania i publikowania prac naukowych. Spotkania odbywały się w formie online.

Podczas webinarium omówiono wiele istotnych aspektów związanych z pisaniem i publikowaniem prac naukowych, takich jak struktura pracy naukowej, znaczenie prac naukowych, proces redakcji naukowej, techniki pisania naukowego, a także dostępne narzędzia i zasoby dla autorów.