Zaproszenie na wykład “The German Federal Constitutional Court and the current debate about its resilience to political influences”.

1 marca 2024

W dniach od 6 do 8 marca 2024 r. Zakład Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego będzie gościł pracowników Instytutu Prawa Publicznego z Freie Universität Berlin. W ramach wizyty, dnia 7 marca 2024 r. o godz. 17 w Sali 0.1 CIN prof. dr Torben Ellerbrock wygłosi wykład zatytułowany “The German Federal Constitutional Court and the current debate about its resilience to political influences”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu.

Goście z Niemiec wezmą udział w zajęciach dla studentów naszego Wydziału, a także w spotkaniu ze studentami z koła naukowego Jurasprache.