XXVI Lokalny Konkurs Krasomówczy

9 kwietnia 2024

We wtorek, 19 marca 2024 r. w Auditorium Maximum odbył się XXVI Lokalny Konkurs Krasomówczy organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań. Kolejny raz byliśmy świadkami trzymających w napięciu mów końcowych w wykonaniu młodych adeptów sztuki prawniczego przemawiania.

Złożone z przedstawicieli Wydziału, samorządów prawniczych, instytucji i kancelarii Jury Konkursu, po intensywnych naradach, wyłoniło laureatów oraz wyróżnionych uczestników. Przedstawiamy wyniki Konkursu:

I miejsce: Hubert Woelke
II miejsce: Kacper Tobiś
III miejsce: Jacek Korzeniewski

Wyróżnienia otrzymali z kolei:
– Maria Mędryk
– Aleksandra Bardowska
– Tomasz Halec

Uczestnicy otrzymali też nagrody specjalne ufundowane przez partnerów Konkursu.

Serdecznie gratulujemy laureatom uzyskania świetnego wyniku, a wszystkim uczestnikom ich odwagi i wytrwałości w przygotowaniach do Konkursu. Wierzymy, że udział tylko zwiększył apetyt na dalsze prawnicze zmagania.

Lokalny Konkurs Krasomówczy powróci już za rok. Do zobaczenia na tym i pozostałych wydarzeniach ELSA Poznań!