Wykład w ramach programu Santander Universidades

25 listopada 2022

W dniu 22.11.2022 r. odbył się wykład specjalny dla studentów II stopnia kierunku Zarządzanie i Prawo w Biznesie w ramach programu Santander Universidades poprowadzony przez Bogusława Dziewięckiego – Dyrektora Departamentu Wymogów Kapitałowych w Pionie Rachunkowości i Kontroli Finansowej w Santander Bank Polska SA. Zajęcia dotyczyły zarządzania kapitałem i adekwatnością kapitałową, sprawozdań finansowych oraz inwestycji w bilansie banku. Studenci mieli ponadto okazję poznać perspektywę banku w zakresie kredytów hipotecznych na stałą i zmienną stopę procentową. Odbyła się również dyskusja o aktualnej sytuacji ekonomicznej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez dra Marcina Flotyńskiego – pracownika Katedry Nauk Ekonomicznych UAM.