Spotkanie świąteczne społeczności Wydziału

28 grudnia 2022

Zgodnie z coroczną tradycją społeczność pracowników naszego Wydziału zgromadziła się na spotkaniu przedświątecznym, aby w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku złożyć sobie życzenia oraz wysłuchać przygotowanego na tę okazję koncertu kolęd oraz muzyki poważnej. Gościliśmy dwa zespoły muzyczne: kwartet smyczkowy, tworzony przez uczennice Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej 2° im. Mieczysława Karłowicza w składzie: Justyna Królik (skrzypce), Julia Molicka (skrzypce), Zuzanna Pohl (wiolonczela), Oliwia Suchodolska (altówka), oraz chór studentów Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu pod batutą Maestro Krzysztofa Sobczuka – studenta V roku prawa naszego Wydziału oraz V roku dyrygentury na poznańskiej Akademii Muzycznej.

Wszystkim Państwu życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!