Spotkanie autorskie z prof. Jorge L. Contrerasem

23 lutego 2023

Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Jorge L. Contrerasem, autorem książki „The Genome Defense”, porywającego dramatu rozgrywającego się za kulisami sądu, ukazującego walkę genialnego zespołu prawników z korporacyjną chciwością i nadmiernym zasięgiem rządu w walce o podstawowe prawo do kontrolowania naszych genów.

Jorge L. Contreras uznawany jest za światowy autorytet w dziedzinie prawa własności intelektualnej. Ukończył studia prawnicze na Harvardzie i wykłada własność intelektualną na Uniwersytecie Utah. Jest stypendystą prezydenckim i członkiem American Law Institute.

Spotkanie odbędzie się w dniu 1 marca 2023 r. o godz. 11.00 w sali 3.1. w Collegium Iuridicum Novum, przy al. Niepodległości 53 w Poznaniu. Będzie również transmitowane na kanale YouTube Spotkanie autorskie z prof. Jorge L. Contrerasem, autorem książki „The Genome Defense” – YouTube.