Rekrutacja do programów rozwojowych Stypendiów Santander

6 października 2023

Szkolenia i dostęp materiałów edukacyjnych #NeverStopLearning

Trwa nabór na nowe kursy rozwojowe Santander. Tym razem znajdą Państwo kursy m.in. z zakresu marketingu w e-commerce, języka angielskiego, sztucznej inteligencji, zarządzania projektami, bankowości, MBA i Excela. Jest to szansa na bezpłatne zdobycie i rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji. Mogą Państwo również korzystać z materiałów (audiobooków, e-booków, podcastów czy nagrań wideo) dostępnych po zalogowaniu się na platformie Santander Scholarships w Learning Room (https://learningroom.becas-santander.com) w j. angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi programami i aplikowania.

Kto może aplikować:

 • o udział może aplikować każdy powyżej 18 roku życia m.in. studenci, doktoranci, wszyscy pracownicy uczelni i absolwenci;
 • uczestnicy nie muszą być klientami Grupy Santander.

 

Obecnie trwają nabory na:

 • Stypendium Santander | Marketing w e-commerce z Pawłem Tkaczykiem i Politechniką Łódzką

2 500 miejsc na bezpłatny kurs marketingu w e-commerce z Pawłem Tkaczykiem. Kurs składa się z webinaru na żywo z sesją pytań oraz 17 lekcji wideo i dodatkowych ćwiczeń dostępnych przez 2 miesiące na platformie e-learningowej. Program umożliwia poznanie zagadnień takich jak: czym jest biznes online, jak stosować najbardziej skuteczne techniki marketingowe, jak zrozumieć klienta i budować zaufanie, a także storytelling, social media, SEO, content marketing. Po ukończeniu kursu online otrzymasz certyfikat uczestnictwa od Politechniki Łódzkiej.

Aplikuj do 13 listopada 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/marketing-w-e-commerce

 • Stypendium Santander | Learn ChatGPT

2 000 miejsc na 8 godzinny kurs online pozwalający poznać najlepsze techniki ChatGPT. Można wybrać jeden z dwóch oferowanych kursów w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Program pozwala poznać zastosowanie ChatGPT  w codziennej pracy. Zobaczysz m.in. jak tworzyć treści SEO, strony internetowe, e-commerce, tłumaczenia, projektować obrazy, teksty, podcasty i spersonalizowane, atrakcyjne treści na YouTube oraz tworzyć prezentacje PowerPoint w kilka sekund. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia.

Aplikuj do 23 października 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-learn-chatgpt

 • Stypendium Santander | Zarządzanie projektami, certyfikacja IPMA-D z WZ UŁ & IPMA Polska

250 miejsc na 16 godzinny kurs online w formie warsztatów z zarządzania projektami. Kurs podzielony jest na trzy bloki tematyczne: wprowadzenie do zarządzania projektami, tworzenie, zarządzanie i komunikacja w zespole projektowym oraz planowanie realizacji projektu. 30 najlepszych uczestników otrzyma 100% dofinansowania do egzaminu certyfikacyjnego IPMA-D. Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Wydział Zarządzania UŁ i IPMA Polska.

Aplikuj do 13 listopada 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/zp_ul_ipma

 • Stypendium Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK 2023

500 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Program oferuje 20 godzin dydaktycznych kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Aplikuj do 29 października 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2023

 • Stypendium Santander | MBA Essentials 2023 – LSE

1000 miejsc na 10 tygodniowy kurs online z ekspertami z London School of Economics and Political Science (LSE). Program pozwala poznać kluczowe aspekty strategii, finansów i zasobów ludzkich. Program podzielony jest na 10 modułów, dzięki którym możesz rozwijać swoje umiejętności menadżerskie i przywódcze. Kurs prowadzony są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Aplikuj do 4 grudnia 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/santander-scholarships-mba-essentials-2023-lse

 • Stypendium Santander | Online English Courses 2023 – British Council 3nd call

5 000 miejsc na 16-tygodniowy bezpłatny kurs języka angielskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych takich jak: skuteczne porozumiewanie się w sytuacjach zawodowych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej czy rozwijanie gramatyki i słownictwa ukierunkowanego na świat pracy. Kurs składa się 12 zajęć grupowych online z lektorem, dostępu do platformy e-learningowej do samodzielnej nauki (ok. 48h nauki) oraz do  webinarów Live25 związanych z gramatyką i poprawną wymową. Po ukończeniu kursu online otrzymasz certyfikat ukończenia od British Council.

Aplikuj do 13 grudnia 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-online-english-courses-2023-british-council-3rd-call

 • Stypendium Santander | Excel for All 2023 3nd Call

5 000 miejsc na bezpłatny 15 godzinny kurs online z obsługi programu Excel na poziomie podstawowym lub zaawansowanym (Visual Basic Excel) na platformie e-learningowej Udemy. Program pozwala na poznanie pełnego potencjału programu Excel w tym: wykorzystania podstawowych formuł, automatyzacja codziennych zadań (makra i VBA), operacje na dużych zestawach danych, tworzenie dynamicznych raportów i wiele innych. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia.

Aplikuj do 7 listopada 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-excel-for-all-2023-3rd-call

 • Stypendium Santander | IX Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

100 miejsc na IX Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie stacjonarnej. Sesja to możliwość prezentacji wyników badań prowadzonych w Studenckich Kołach Naukowych, wymiany poglądów i doświadczeń oraz poznania ludzi z podobnymi zainteresowaniami z innych uczelni.

Aplikuj do 20 października 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/admin/programs/ix_osskn

 • Learning Room – bezpłatny dostęp do bazy wiedzy

Każdy kto utworzy profil i zaloguje się na platformie Santander Scholarships otrzymuje dostęp do Learning Room, który zawiera: audiobooki, e-booki, podcasty, nagrania wideo oraz kursy online w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Możesz skorzystać z 4 materiałów każdego miesiąca. Learning Room jest bezpłatny.

Link: https://learningroom.becas-santander.com

 

Zalecamy otwieranie powyższych linków z użyciem najnowszej przeglądarki np. Google Chrome w celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej.

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

W razie pytań prosimy o kontakt z BARTŁOMIEJEM DORSZEM (bartlomiej.dorsz@santander.pl)