Projekcja filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

3 listopada 2022

Już 16 listopada o godz. 17:30 zapraszamy na współorganizowaną przez Koło Nauk Penalnych „Iure ed Facto”, Zakład Postępowania Karnego WPiA UAM oraz Stowarzyszenie ELSA Poznań PRAWNICZĄ AKADEMIĘ FILMOWĄ, podczas której obejrzymy film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w reżyserii Jana Holoubka. 🎥

Prelekcję wprowadzającą w specyfikę sprawy Tomasza Komendy oraz istotne z perspektywy postępowania karnego problemy prezentowane w filmie wygłosi mgr Zofia Branicka, doktorantka w Zakładzie Postępowania Karnego UAM. Podczas prelekcji połączymy się również z prof. Zbigniewem Ćwiąkalskim –  pełnomocnikiem Tomasza Komendy w procesie o odszkodowanie i zadośćuczynienie, który opowie nam więcej o swojej roli w sprawie oraz odpowie na pytania uczestników.

Po projekcji zaplanowaliśmy dyskusję, która z pewnością pomoże rozładować nagromadzone podczas filmu emocje i rozwieje Wasze ostatnie wątpliwości.

Gotowi? Rozsiądźcie się wygodnie i zapraszamy na seans 16 listopada o 17:30 w Auditorium Maximum w budynku CIN przy Alei Niepodległości 53!

Więcej szczegółów: https://fb.me/e/2o1deKaTf