Kibicujmy naszym maratończykom na Malcie

13 maja 2022

15 maja br. o godz. 10:00, na poznańskiej Malcie odbędzie się bieg Ekiden. Jest to zapoczątkowany w Japonii bieg sztafetowy na dystansie maratońskim. Biorą w nim udział sześcioosobowe drużyny, których członkowie mają do przebiegnięcia wyznaczone dystanse. W tegorocznym biegu wystartuje drużyna reprezentująca Wydział Prawa i Administracji UAM w składzie: Maciej Gutowski (na dystansie 9795 m), Beniamin Rozczyński (10 800 m), Rafał Sikorski (5400 m), Maciej Kowalczyk (5400 m), Dominik Mączyński – kapitan (5400 m) i Edgar Drozdowski (5400 m). Wszystkich miłośników sportu, długich dystansów i naszego Wydziału zachęcamy do spędzenia słonecznej niedzieli na Malcie i gorącego kibicowania WPiA UAM Team.

Więcej informacji pod linkiem: Co to jest Ekiden? | EKIDEN PragmatIQ