Studia podyplomowe prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

28 czerwca 2024

Zapraszamy na Podyplomowe Studia Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego, które od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Oferujemy interdyscyplinarne podejście –  łączymy prawo i ekonomię dla pełnego zrozumienia procesów restrukturyzacji i upadłości. Nasi wykładowcy-praktycy to sędziowie, nadzorcy, zarządcy i syndycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Proponujemy zajęcia w dużej mierze praktyczne: warsztatowo ćwiczymy trudne przypadki i przygotowujemy do wyzwań pracy z podmiotami w kryzysie finansowym.

Celem studiów jest przygotowanie do:

–  egzaminu na doradcę restrukturyzacyjnego

–  wykonywanie zawodu doradcy restrukturyzacyjnego

– pełnienia funkcji menedżerskich w firmach w kryzysie

– reprezentowania wierzycieli i dłużników w postępowaniach

Na studia zapraszamy:

– prawników: radców prawnych, adwokatów i aplikantów

– doradców restrukturyzacyjnych i finansowych

– pracowników banków z pionu windykacja/restrukturyzacja

– wszystkie osoby z tytułem magistra interesujące się tą tematyką

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: Studia podyplomowe prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego – Wydział Prawa i Administracji UAMWydział Prawa i Administracji UAM (amu.edu.pl)