Rekrutacja NZS UAM

23 marca 2022

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Jeśli wraz z nadejściem wiosny budzicie się do życia i macie ochotę na działanie, rozwój i poznanie nowych ludzi – przychodzimy do Was z propozycją.

W imieniu NZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza chcemy zaprosić Was na naszą wiosenną rekrutację, która trwa do 25 marca!

Kim jesteśmy?

Niezależne Zrzeszenie Studentów działa w całej Polsce od 1980 roku. Jego historia zaczyna się od skupiania młodych ludzi, którzy chcieli demokracji i wolnego nauczania. Działacze bronili praw studenckich i strajkowali. Organizacja była bardzo ważną częścią walki o wolność kraju. Przez lata w NZS przewinęły się setki tysięcy osób, a stowarzyszenie nadal się rozwija.

Jak możesz się rozwinąć?

W NZS UAM mamy do zaoferowania miejsca w kilku działach, w których możesz zdobyć różne doświadczenie.

– dział ds. HR, w którym pomożesz Członkom i Sympatykom w rozwoju, nauczysz się budować i tworzyć zespoły, a ponadto wyniesiesz umiejętności mentorskie i rekrutacyjne;

– dział ds. Projektów, gdzie zdobędziesz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, a także umiejętności twarde i miękkie;

– dział ds. PR, w którym możesz wykazać się pasją do pisania i projektowania graficznego, zająć się promocją, czy zarządzać social media;

– NZS UAM TV dla każdej osoby, która chce spróbować swoich sił jako montażysta, operator kamery czy prezenter.

Co robimy?

Zajmujemy się projektami zarówno lokalnymi, jak i krajowymi. Niektóre z naszych przedsięwzięć to: studenckie honorowe krwiodawstwo Wampiriada, program podnoszący kompetencje studentów Drogowskazy Kariery, wydarzenia pozwalające na rozwój kreatywny, jak Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej czy Studencka Wiosna, a także integrowanie studentów poprzez np. Wenecki Bal Maskowy. Skupiamy się zarówno na rozwoju członków i sympatyków naszej organizacji, a także uatrakcyjnianiu środowiska akademickiego poprzez wydarzenia, szkolenia, czy akcje charytatywne.

Wejdź na naszą stronę: http://uam.nzs.pl/

Oraz dołącz do nas na naszym wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/3xQCNmPpj

Zapraszamy również na standy zdalne, które odbędą się 22 oraz 24 marca. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę naszego wydarzenia!

Dołącz do NZS UAM już dziś!