Finał turnieju Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”

17 maja 2024

15 maja br. w Warszawie odbył się finał turnieju Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą” organizowanego przez Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych we współpracy z Prezesem Urzędu Zamówień Publicznych oraz Krajową Izbą Odwoławczą. W finale reprezentowany był również nasz Wydział.

Była to już IV edycja turnieju, w którym nasi studenci od lat z sukcesami uczestniczą. W tym roku Jury przyznało drużynie WPiA UAM 2. miejsce ex-aeqo. Wydział  reprezentował zespół w składzie:

• p. Anna Cynkarz,
  • p. Jakub Bronka,
  • p. Szymon Siuda,
  • p. Alex Zinenko.

Dodatkowo umiejętności retoryczne p. Szymona Siudy zostały nagrodzone specjalnym wyróżnieniem indywidualnym.

Opiekę nad reprezentacją sprawowali prof. UAM dr hab. Katarzyna Kokocińska, dr Jarosław Kola oraz mgr Arkady Wenerski.