Academic Research – kurs z native speakerem ze Stanów Zjednoczonych

Center For American Studies działające we współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym i w pełni synchronicznym weekendowym kursie z prowadzenia badań naukowych w języku angielskim z amerykańskim naukowcem (absolwentem prestiżowego George Mason University): „Academic Research in English Made Painless”.

Powszechnie wiadomo, że nie ma jednego rodzaju badań naukowych, który pasowałby do wszystkich celów naukowych, a nadto nic nie zastąpi wielu lat doświadczenia badawczego.
Możliwe jest jednak wykształcenie własnego stylu i rytmu pracy naukowej oraz poprawa swoich umiejętności badawczych i komunikacyjnych w języku angielskim, a także poszerzenie własnych horyzontów poprzez eksplorację różnych rodzajów badań i form akademickiej argumentacji. I właśnie tego wszystkiego nauczysz się podczas kursu „Academic Research in English Made Painless”.

Co więcej, damy Ci też szansę na poprawę fragmentów Twoich autorskich badań naukowych!

Wideo promocyjne o CFAS Language Courses: