Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla studentów WPiA

5 stycznia 2022

16 grudnia 2021 r. odbyła się uroczystość online wręczenia stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kategorii uczeń oraz w kategorii student.

Stypendium naukowe ma charakter szczególnego wyróżnienia osób, które osiągnęły znaczący sukces związany z edukacją i nauką. Stanowi zachętę i motywację do dalszego rozwoju naukowego.

Miło nam poinformować, że stypendia naukowe MWW w tym roku przyznano 60 studentom, wśród których znalazło się aż 8 studentów Wydziału Prawa i Administracji UAM.

Laureaci z WPiA to:

1. Emil Plewa – stypendium I stopnia (jako 1 z 7 nagrodzonych stypendium I stopnia!) kierunek: stacjonarne prawo

Stypendium II stopnia

1. Marcin Gronowski kierunek: stacjonarne prawo
  2. Jan Solarski kierunek: stacjonarne prawo

Stypendium III stopnia

1. Krzysztof Dwiecki, tegoroczny absolwent, kierunek: prawo stacjonarne
  2. Dawid Kamiński, stacjonarne prawo
  3. Kacper Kobierski, stacjonarne prawo
  4. Maciej Kowalczyk, stacjonarne prawo
  5. Adam Moryń, stacjonarne prawo

Więcej info na stronie Urzędu Marszałkowskiego: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (umww.pl)

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!