Studenci grupy prowadzonej przez dr Karolinę Kiejnich-Kruk wzięli udział w rozprawie karnej przed Sądem Rejonowym w Jarocinie

5 kwietnia 2024

4 kwietnia 2024 r. studenci III roku kierunku Prawo wzięli udział w rozprawie karnej, która odbyła się przed Sądem Rejonowym w Jarocinie o czyn m. in. pobicia o charakterze chuligańskim. Studenci grupy prowadzonej przez dr Karolinę Kiejnich-Kruk przygotowali symulację rozprawy w oparciu o stan faktyczny sprawy, a następnie wzięli udział w rozprawie w charakterze publiczności. Po rozprawie odbyło się spotkanie studentów z sędziami Sądu Rejonowego w Jarocinie, prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Jarocinie oraz adwokatem występującym w sprawie. Za poświęcony czas oraz rozmowę serdecznie dziękujemy!