Regulating a country without a written constitution – mission impossible? Wykład otwarty dr. Steve Terretta z British Law Centre

9 maja 2023

Zapraszamy na wykład dr. Steve Terretta, dyrektora British Law Centre. Spotkanie zostanie poświęcone najświeższym przypadkom rozwiązywania problemów konstytucyjnych w Zjednoczonym Królestwie: państwie, które nie przyjęło pisemnej konstytucji. 

Wykład odbędzie się w dniu 9 maja 2023 r. (wtorek) w godz. 14:00 – 15:30 w sali 3.1 CIN. Połączony będzie z promocją Kursu prawa angielskiego i umiejętności prawniczych, organizowanego przez WPiA UAM oraz British Law Centre. Osoby zainteresowane rekrutacją na rok akademicki 2023/24 będą mogły poznać jednego z prowadzących zajęcia w ramach kursu oraz zadać wszelkie pytania związane z jego organizacją i przebiegiem.

Zapraszamy na wykład dr. Steve Terretta, dyrektora British Law Centre. Spotkanie zostanie poświęcone najświeższym przypadkom rozwiązywania problemów konstytucyjnych w Zjednoczonym Królestwie: państwie, które nie przyjęło pisemnej konstytucji. Wykład odbędzie się w dniu 9 maja 2023 r. (wtorek) w godz. 14:00 – 15:30 w sali 3.1 CIN. Połączony będzie z promocją Kursu prawa angielskiego i umiejętności prawniczych, organizowanego przez WPiA UAM oraz British Law Centre. Osoby zainteresowane rekrutacją na rok akademicki 2023/24 będą mogły poznać jednego z prowadzących zajęcia w ramach kursu oraz zadać wszelkie pytania związane z jego organizacją i przebiegiem.