NASZ WYDZIAŁ PO RAZ KOLEJNY WŚRÓD NAJLEPSZYCH WYDZIAŁÓW PRAWA W POLSCE WEDŁUG RANKINGU „DZIENNIK GAZETA PRAWNA”

24 czerwca 2022

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w dniu 23 czerwca 2022 r., ogłoszone zostały wyniki XVI Rankingu Wydziałów Prawa przygotowanego przez „Dziennik Gazeta Prawna”.

Mamy przyjemność poinformować, iż Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu znalazł się w grupie trzech najlepszych wydziałów prawa w kategorii szkół publicznych, zajmując III miejsce. Nagrodę z rąk zastępczyni redaktora naczelnego, Pani Dominiki Sikory-Malickiej, odebrał Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. dr hab. Tomasz Nieborak. Szczegółowy ranking opublikowany zostanie przez „Dziennik Gazeta Prawna” w dniu 24 czerwca. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów! Społeczności Wydziału dziękujemy za zaangażowanie na rzecz budowania jego silnej pozycji.