Nagrodzeni w Konkursie Prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską

9 kwietnia 2024

Z przyjemnością informujemy o zdobyciu przez Marcina Gronowskiego, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, III miejsca w Konkursie Prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konkurencji.

Praca magisterska pt. Kontrola koncentracji przedsiębiorców w sektorze elektroenergetycznym na przykładzie przejęcia ENERGA S.A. przez PKN ORLEN S.A., napisana została pod kierunkiem prof. dra hab. Eryka Kosińskiego.

Informujemy również o zdobyciu przez panią Annę Jarecką, absolwentkę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, wyróżnienia w Konkursie Prezesa UOKiK za pracę pt. Wola konsumenta a skutki stosowania niedozwolonych postanowień w umowie kredytu frankowego, napisaną pod kierunkiem prof. UAM dra hab. Jarosława Grykiela.

Serdecznie gratulujemy!