Laureaci konkursu wiedzy o postępowaniu cywilnym

24 kwietnia 2024

23 kwietnia 2024 r. odbył się na naszym Wydziale konkurs wiedzy o postępowaniu cywilnym, kierowany do studentów IV roku Prawa. Komisja konkursowa w składzie: prof. UAM dr hab. Andrzej Jarocha, dr Krzysztof Drozdowicz, mgr Agata Szafrańska-Rathee, wyłoniła następujących laureatów konkursu:

I miejsce: Aleksander Beik

II miejsce: Krzysztof Zięba

III miejsce: Tomasz Iwanowski

IV miejsce: Karol Maćkowiak

V miejsce: Michał Konieczny

Laureaci dwóch pierwszych miejsc będą reprezentowali Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w VII Ogólnopolskim konkursie wiedzy o postępowaniu cywilnym, którego tegoroczna edycja odbędzie się na naszym Wydziale.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wysiłek włożony w przygotowania, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Konkurs został zorganizowany przez Zakład Postępowania Cywilnego oraz Koło Naukowe Prawa Procesowego Cywilnego UAM.