Konferencja „Praktyczne aspekty realizacji projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej”

28 listopada 2023

W imieniu organizatorów: Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wielkopolskiej Grupy Prawniczej oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy na konferencję pt. „Praktyczne aspekty realizacji projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej”.

Konferencja stanowi okazję do dyskusji nad praktycznymi wyzwaniami, jakie towarzyszą wydatkowaniu środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2021-2027 oraz do wymiany doświadczeń w zakresie rozwiązywania prawnych i praktycznych problemów.
W trakcie debaty poruszone zostaną zagadnienia odnoszące się do sytuacji prawnej beneficjentów, możliwości pozyskiwania dofinansowania oraz realizacji umów o dofinansowanie i korekt finansowych.

Konferencja odbędzie się 28 listopada 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji w Poznaniu w Auditorium Maximum. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną dostępność miejsc, prosimy o dokonanie wcześniejszej rejestracji poprzez formularz rejestracyjny.

Program wydarzenia:

https://wgpr.pl/konferencja-praktyczne-aspekty-realizacji-projektow-unijnych-w-nowej-perspektywie-finansowej/

Serdecznie zapraszamy!