Koło Naukowe Prawa Spółek Handlowych i Rynków Kapitałowych „Societas” zaprasza do udziału w warsztatach „Przekształcenia spółek od kuchni – praktyczne warsztaty z ekspertami z Kancelarii Prawnej Grant Thornton”.

30 maja 2022

Dlaczego spółki się przekształcają? Jakie istnieją rodzaje przekształceń? Jak w praktyce wygląda procedura przekształcania spółki? Co tak naprawdę oznacza zasada kontynuacji po przekształceniu?

Jeśli kiedykolwiek zadałaś/-eś sobie choć jedno z tych pytań, nasze najbliższe warsztaty są właśnie dla Ciebie! Na spotkaniu prawnicy-praktycy z Kancelarii Prawnej Grant Thornton na co dzień zajmujący się reorganizacją spółek odpowiedzą na te i inne pytania dotyczące praktycznych aspektów procesów przekształceń. Opowiedzą o tym, dlaczego spółki się przekształcają i jak wygląda proces przekształcenia. Pokażą też praktyczne strony realizacji tego procesu. Zwrócą uwagę na pułapki, które spotykają przekształcające się spółki oraz wskażą, na co warto zwrócić uwagę klientów, którzy planują zmianę formy prawnej. Na zakończenie przewidziany został quiz z drobnymi upominkami dla uczestników! 💙

🔔Kiedy? 8 czerwca (środa) godzina 15:00
🔔Gdzie? Sala 4.6 CIN przy al. Niepodległości 53 w Poznaniu.

🔔Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisania się na warsztaty – liczba miejsc ograniczona! Zapisy trwają do 5 czerwca 2022 r.!

🔔Udział w warsztatach jest certyfikowany! 💙

o naszych prelegentach:

Magdalena Bilicka – Senior Associate, Radca Prawny, Zespół Doradztwa w Procesach Reorganizacji; posiada ponad osiem lat doświadczenia w obszarze doradztwa prawnego. Bierze udział w procesach reorganizacji podmiotów gospodarczych. Zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego.

Radca Prawny. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała w jednej z poznańskich kancelarii prawnych, realizując między innymi procesy reorganizacyjne. Autorka publikacji dotyczących zagadnień z zakresu prawa spółek handlowych. W 2018 roku dołączyła do zespołu doradztwa prawnego Grant Thornton.

Mikołaj Roszyk – Junior Associate, Prawnik, Zespół Doradztwa w Procesach Reorganizacji; bierze udział w projektach z zakresu transakcji kapitałowych. Służy wsparciem przy świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego i prawa spółek handlowych.

Absolwent prawa, a obecnie doktorant, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiceprezes Koła Naukowego Prawa Cywilnego „USUS IURIS” przez dwie kadencje. Uczestnik i prelegent ogólnokrajowych konferencji naukowych z zakresu prawa cywilnego. W 2019 roku dołączył do zespołu doradztwa prawnego Grant Thornton.

Czekamy na Was!

Link do zapisów:

Przekształcenia spółek od kuchni – praktyczne warsztaty z ekspertami z Kancelarii Prawnej Grant Thornton (google.com)

Link do wydarzenia:

Przekształcenia spółek od kuchni – praktyczne warsztaty z ekspertami z Grant Thornton | Facebook

Koło Naukowe Prawa Spółek Handlowych i Rynków Kapitałowych „Societas” zaprasza do udziału w warsztatach „Przekształcenia spółek od kuchni – praktyczne warsztaty z ekspertami z Kancelarii Prawnej Grant Thornton”.