„Erasmus day” na Wydziale Prawa i Administracji

16 lipca 2024

W dniu 5 czerwca odbył się na Wydziale ,,Erasmus day”. W pierwszej części wydarzenia odbyła się sesja informacyjna dla studentów wyjeżdżających, podczas której przybliżono podstawowe zasady wyjazdu w ramach programu Erasmus+. W trakcie sesji na pytania zainteresowanych studentów odpowiadali dr Miłosz Malaga, Wydziałowy Koordynator Erasmus+, mgr Anna Piórkowska z Wydziałowego Biura Erasmus+ oraz Bartosz Douglas Milne, przewodniczący Erasmus Student Network na UAM.

Cześć integracyjna została otwarta przez Prodziekan ds. współpracy z zagranicą dr Martynę Kusak. Podczas pikniku spotkali się studenci przyjeżdżający na WPiA UAM w ramach programów wymiany, studenci kierunku European Legal Studies oraz pozostali studenci WPiA UAM, którzy powrócili z wymiany lub zostali zakwalifikowani na wyjazd w nadchodzącym roku akademickim. Spotkanie służyło budowie społeczności studentów polskich i zagranicznych oraz wspólnej wymianie doświadczeń i perspektyw.