Zaproszenie do badania na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM w Poznaniu

25 stycznia 2024

Zapraszamy do udziału w badaniu naukowym na temat historii życia i funkcjonowania psychologicznego na co dzień, prowadzonym na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM w Laboratorium Badań Jakościowych i Mieszanych w Psychologii Klinicznej.

Naukowo interesujemy się tym, w jaki sposób ludzie opowiadają historie swojego życia i jak to wiąże się z ich funkcjonowaniem w relacjach z innymi ludźmi oraz w relacji z sobą samym/samą. Udział w badaniu polega na wypełnianiu kwestionariuszy i opowiedzeniu o sobie w wywiadzie na temat historii życia (doświadczeń autobiograficznych). Dla każdej osoby, w podziękowaniu za udział w badaniu, przewidujemy nagrodę w postaci elektronicznych bonów do sklepu internetowego.

Zapraszamy do nas osoby dorosłe, które zmagają się z trudnościami w relacjach interpersonalnych lub/i w obszarze własnego ja, ale chcą opowiedzieć o sobie w wywiadzie naukowym i mogą przyjechać na Kampus Ogrody, aby przeznaczyć 1,5-2 godzin na spotkanie z nami.

W celu umówienia spotkania proszę o kontakt mailowy: monika.janczak@amu.edu.pl