Wakacyjny Program Edukacyjny organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości

24 kwietnia 2024

Minister Sprawiedliwości Adam Bodnar serdecznie zaprasza studentów VI i V roku prawa do udziału Wakacyjnym Programie Edukacyjnym organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Uczestnicy programu będą mieli okazję zapoznać się działalnością Ministerstwa, wziąć udział w spotkaniach z ekspertami z dziedziny prawa oraz odwiedzić instytucje związane z wymiarem sprawiedliwości, słowem – zdobyć wiedzę i doświadczenia przydatne dla przyszłych prawników.

Program będzie trwał od lipca do września br., w trzech miesięcznych turach, które ruszą w odpowiednio: 1 lipca, 1 sierpnia oraz 2 września.  Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu programu jednak o możliwości zaliczenia udziału w programie na poczet praktyk studenckich decyduje uczelnia.

Szczegółowe informacje nt. programu, zasady aplikowania dostępne są na stronie Wakacyjny program edukacyjny – Ministerstwo Sprawiedliwości – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Serdecznie zapraszamy do przesyłania aplikacji.