Warsztaty z komunikacji w konflikcie i mediacji

7 września 2021

Serdecznie zapraszamy Państwa Studentów ostatnich dwóch lat studiów (magisterskich i licencjackich) do udziału w weekendowych warsztatach kompetencyjnych z komunikacji w konflikcie i mediacji w ramach projektu przygotowanego przez nasz Wydział z Wydziałem Psychologii i Kognitywistyki UAM (dokładne daty spotkań i tematyka znajdują się na grafice poniżej).

Warsztaty, prowadzone przez doświadczonych psychologów i mediatorów pozwolą poznać praktyczne metody radzenia sobie z konfliktami interpersonalnymi i nabyć podstawowe umiejętności niezbędne w prowadzeniu mediacji.

Zapisy będą odbywać się w dniach 4 – 6 października. Ilość miejsc jest ograniczona, a decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do śledzenia dalszych informacji na temat warsztatów na FB Wydziału. Wszelkich informacji udziela ponadto Pani prof. UAM dr hab. Joanna Mucha poprzez czat na platformie MS Teams.