Symulacja mediacji pt. „Obmówiła mnie w internecie”

25 października 2022

Centrum Wsparcia Mediacji przy Wydziale Prawa i Administracji UAM i Polskie Centrum Mediacji Oddział w Poznaniu zapraszają na symulację mediacji pt. „Obmówiła mnie w internecie”. Symulacja jest częścią wspólnie zorganizowanego z okazji tegorocznego Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji wydarzenia: „Zobaczyć mediację – zrozumieć mediację”. W symulacji wezmą udział doświadczeni mediatorzy oraz absolwenci prowadzonych na naszym Wydziale w minionym roku akademickim warsztatów z komunikacji w konflikcie i mediacji. Przebiegowi poszczególnych etapów mediacji towarzyszyć będzie komentarz mediatora – narratora.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 26 października 2022 roku o godz. 16.00 w Auditorium Maximum, CIN.

Partnerem wydarzenia jest Sąd Okręgowy w Poznaniu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!