Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Materialnoprawne aspekty instytucji zasiedzenia w polskim prawie cywilnym”

6 grudnia 2022

Koło Naukowe Prawa Cywilnego USUS IURIS działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału czynnego lub biernego w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Materialnoprawne aspekty instytucji zasiedzenia w polskim prawie cywilnym”, która odbędzie się dnia 14 stycznia 2023 roku w trybie zdalnym przy użyciu platformy Microsoft Teams.

Celem konferencji jest pochylenie się nad instytucją zasiedzenia oraz problemami związanymi z jej funkcjonowaniem w polskim prawie cywilnym. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko studentów kierunków prawniczych, ale również praktyków, aplikantów zawodów prawniczych, doktorantów i wszystkie osoby zainteresowane szeroko pojętą tematyką zasiedzenia.

Więcej informacji wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdą Państwo na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/549370923265403?ref=newsfeed