Nagrodzona praca licencjacka studenta Kierunku prawno-ekonomicznego

1 grudnia 2022

Niezmiernie miło mi nam poinformować, że praca licencjacka pt. Możliwości wykorzystania raportów środowiskowych polskich spółek energetycznych w procesie decyzyjnym inwestorów giełdowych, autorstwa Pana Konrada Kochalskiego, studenta Kierunku prawno-ekonomicznego znalazła się wśród prac nagrodzonych w XVII edycji Konkursu Verba Veritatis na najlepszą pracę z dziedziny etyki biznesu, organizowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego. Promotorem pracy była Pani dr Alicja Mikołajewicz-Woźniak.
Przyłączamy się do gratulacji przesłanych Autorowi nagrodzonej pracy, jak i jej naukowemu Opiekunowi, którego pomoc i zaangażowanie są nieocenione dla wartości merytorycznej pracy.
Wręczenie nagród odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w trakcie obrad Kongresu Instytucji Finansowych.