Jubileusz 20-lecia istnienia Koła Naukowego Administratywistów UAM „Ad rem”

17 kwietnia 2023

Z przyjemnością zapraszamy na uroczystość Jubileuszu 20-lecia istnienia Koła Naukowego Administratywistów UAM „Ad rem”. Ten wyjątkowy czas jest okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wspomnień, a także do planowania przyszłych działań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Koła, studentów oraz byłych członków Koła do wzięcia udziału w uroczystości, która odbędzie się 19.05.2023 r. o godz. 16:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Podczas uroczystości odbędzie się również debata dotycząca funkcjonowania kół naukowych, która będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat tego, jak najlepiej organizować i prowadzić koła naukowe.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału oraz o przekazanie tej informacji innym, którzy mogą być zainteresowani wzięciem udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Link do formularza: https://forms.office.com/e/5dJBtw2u77

Zarząd Koła Naukowego Administratywistów UAM “Ad rem”