Zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu pomieszczeń w Collegium Iuridicum Novum położonym przy al. Niepodległości 53 w Poznaniu.

Lokalizacja budynku w centrum miasta, nowoczesne wyposażenie pomieszczeń, a także różnorodność sal sprawiają, że miejsce świetnie nadaje się na organizację konferencji, warsztatów, a także wydarzeń kulturalnych.

Odległość od ważnych miejsc: dworzec kolejowy (2 km), Stary Rynek (1,4 km), Collegium Minus – Rektorat UAM (1,5 km), port lotniczy Poznań-Ławica (7,2 km).

Sale duże (250-420 osób)

Dysponujemy jedną aulą (pojemność: 420 osób), a także dwiema dużymi salami wykładowymi (pojemność: 250 osób). Każde miejsce wyposażono w stolik pozwalający na sporządzanie notatek lub wygodne korzystanie z laptopa. Sale są wyposażone w katedrę z mikrofonem, stół konferencyjny (przeznaczony na 4-5 osób), nagłośnienie, projektory, a także wysokiej jakości ekrany. W stołach konferencyjnych schowane zostały monitory komputerów, które pozwalają na wygodne przedstawianie prezentacji bez konieczności oglądania się na ekran za plecami przemawiającego. Przed aulą znajduje się przestronna przestrzeń pozwalająca na zorganizowanie cateringu (według uznania zamawiającego).

Jedna sala o pojemności 250 osób znajduje się na parterze, z kolei druga sala tej wielkości oraz aula na pierwszym piętrze (w budynku dostępne są trzy windy, w tym dwie w bezpośrednim sąsiedztwie auli).

Sale średnie (150 osób)

Dysponujemy pięcioma średnimi salami (pojemność: 150 osób). Każde miejsce wyposażono w stolik pozwalający na sporządzanie notatek lub wygodne korzystanie z laptopa. Sale są wyposażone w katedrę z mikrofonem, stół konferencyjny (przeznaczony na 4 osoby), nagłośnienie, projektory, wysokiej jakości ekrany, a także ścieralne tablice. W stołach konferencyjnych schowano monitor komputera, który pozwala na wygodne przedstawianie prezentacji bez konieczności oglądania się na ekran za plecami przemawiającego.

Sale małe (do 50 osób)

Dysponujemy wieloma małymi salami (pojemność: 24 lub 50 osób). Każde miejsce wyposażono w stolik pozwalający na sporządzanie notatek lub wygodne korzystanie z laptopa. Sale są wyposażone w projektory, a także ścieralne tablice. Sale zlokalizowane są na trzecim i czwartym piętrze, na które można dotrzeć dwiema klatkami schodowymi, a także windami (trzema na trzecie piętro, z kolei na czwarte piętro – dwiema windami).

Cennik
SalaLiczba miejscStawka (zł/godz.)*
Auditorium Maximum420300 zł
Aula prof. Z. Ziembińskiego250200 zł
Aula prof. Z. Radwańskiego250200 zł
Sala Gamma150150 zł
Sala Delta150150 zł
Sala Epsilon150150 zł
Sala Zeta150150 zł
Sala Eta150150 zł
Sale do 50 osób5060 zł
Sale do 24 osób2440 zł

*Do powyższych stawek należy doliczyć 23% podatku VAT.

Kontakt

Jędrzej Szymański

e-mail: j.szyman@amu.edu.pl