Rekrutacja do Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej UAM

8 marca 2022

Drogie Studentki i Studenci,

serdecznie zachęcamy Was do dołączenia do Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej w Poznaniu.

W bieżącym semestrze poszukujemy Wolontariuszy do pracy w następujących sekcjach:
– ukraińskojęzycznej,
– prawa cywilnego,
– prawa karnego,
– prawa administracyjnego,
– prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

W ramach działania Poradni świadczymy bezpłatną pomoc prawą w sprawach z zakresu prawa tak prywatnego, jak i publicznego. Praca w charakterze Wolontariusza SUPP jest doskonałą okazją na zdobycie cennego wpisu do CV, a także szansą na pierwszy krok w karierze prawniczej u boku Mentorów – Pracowników naukowych WPiA UAM.

W obliczu ostatnich wydarzeń mocno doświadczających Studentki i Studentów z Ukrainy, w bieżącym semestrze, chcemy szczególnie skoncentrować się na oferowaniu pomocy Osobom dotkniętym wojną.

Rekrutacja trwa do 11 marca. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń załączonych do maila na adres: supp@amu.edu.pl
W wiadomości email prosimy również o wskazanie nr albumu.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Koordynatorzy SUPP